اکران «غیرمجاز» در سینماها – سازمان حج و زیارت

ایسنا: سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران فیلم «غیرمجاز» به کارگردانی حسن یکتاپناه و تهیه‌کنندگی محمدحسین عامری پویا از 10 آبان‌ماه خبر داد
در این فیلم سینمایی که پوستر آن هم به تازگی رونمایی شده است، میلاد کی‌مرام، لیلا زارع، یاسمن معاوی، نگار جوکار با حضور پریوش نظریه و با هنرمندی لوون هفتوان بازی کرده‌اند.

ایسنا: سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران فیلم «غیرمجاز» به کارگردانی حسن یکتاپناه و تهیه‌کنندگی محمدحسین عامری پویا از 10 آبان‌ماه خبر داد.

«غیرمجاز» در سینما

غلامرضا فرجی درباره مصوبات جلسه هشتم آبان‌ماه این شورا بیان کرد: از آنجا که فروش فیلم‌های سینمایی در سرگروه‌ها همچنان بالا بوده، اکران آن‌ها ادامه دارد و فقط فیلم «غیر مجاز» در گروه آزاد به چرخه اکران اضافه می‌شود.

به گفته وی جدیدترین ساخته حسین قناعت در دو روز آخر هفته گذشته در پردیس کورش 22 میلیون، در آزادی 22 میلیون، در ماندانا 10 میلیون، در راگا 9 میلیون و در سینما شکوفه 11 میلیون تومان بلیت فروخته است.

فهرست کامل عوامل اصلی فیلم سینمایی «غیرمجاز» عبارتند از تهیه کننده: محمد حسین عامری پویا، کارگردان: حسن یکتا پناه، جانشین تهیه کننده: سمیرا عبدیان، مدیر فیلمبرداری: رضا رخشان، دستیار کارگردان و برنامه ریز: نغمه نظری، منشی صحنه: مونا پیرایش، جانشین تولید: فرزین فرزدنیا، مدیر تولید: رضا نوروزی، طراح صحنه و لباس: علی وطن دوست، طراح گریم: عباس عباسی، صدابردار: جواد مقدس، نورپرداز: عباد اله به افروز، طراحی و ترکیب صدا: حسن مهدوی، موسیقی: محمد ناهیدی، خواننده تیتراژ پایانی: علی لهراسبی، تدوین: منوچهر اولیایی، فیلمنامه: محمد سلیمانی، سرمایه‌گذار: محمد حسین عامری پویا، تبلیغات مجازی: آریان امیرخان، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: میثم محمدی.

او درباره زمان اکران «قاتل اهلی» گفت: این بستگی به فروش فیلم «قهرمانان کوچک» دارد چون این فیلم کودک به ویژه در ورزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس‌های سینمایی فروش بی‌نظیری داشته است.

به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «غیرمجاز» هم که از چهارشنبه این هفته به سینماها می‌آید، یک اثر اجتماعی است که در اردیبهشت ماه ۹۴ فیلمبرداری آن به پایان رسید و داستان آن روایتگر بخشی از زندگی دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می‌آید و در این راه با ناملایماتی روبه رو می شود که توقع آن را ندارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *