ملک سلمان به روسیه می رود + علت اصلی وقوع حادثه پلاسکو – سازمان حج و زیارت

خبرگزاری ایسنا: پادشاه عربستان به زودی اولین سفر رسمی خود به مسکو را از زمان به قدرت رسیدنش در ۲۳ ژانویه ۲۰۱۵ آغاز می‌کند
همچنین پوتین با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان در ۳۰ ماه مه در مسکو دیدار کرد و به بررسی مسائل مهم مشترک از جمله انرژی پرداخت.

پادشاه عربستان در این سفر با ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهوری روسیه در مسکو ملاقات خواهد کرد.

پوتین و ملک سلمان در حاشیه اجلاس گروه تور ارزان برزیل ۲۰ در نوامبر ۲۰۱۵ دیدار کردند و آن بعد از تماس تلفنی میان آن دو درباره بحران سوریه و اوضاع منطقه بود.

این سفر در اول اکتبر آتی آغاز خواهد شد و در این سفر ملک سلمان بن عبدالعزیز را یک هیئت بزرگ دیپلماتیک و اقتصادی همراهی خواهد کرد.

خبرگزاری ایسنا: پادشاه عربستان به زودی اولین سفر رسمی خود به مسکو را از زمان به قدرت رسیدنش در ۲۳ ژانویه ۲۰۱۵ آغاز می‌کند.
——————-
خبرگزاری تسنیم: آموزشگاه تعمیرات موبایل صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه، 8 شهریور) پارلمان، گزارش این کمیسیون درباره حاثه پلاسکو را قرائت کرد
خبرگزاری تسنیم: صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه، 8 شهریور) پارلمان، گزارش این کمیسیون درباره حاثه پلاسکو را قرائت کرد.
از دیگر عوامل اصلی حریق و ریزش ساختمان، عدم وجود استانداردهای تور ارزان سنگاپور لازم ایمنی در سیستم‌های برق صنعتی، روشنایی، تهویه، گرمایش، حفاظت، هشداردهنده و تجهیزات اطفای حریق در ساختمان بوده است.

در بخشی از این گزارش آمده است: علت حادثه حریق، بهره‌برداری غیرمجاز کارگران واحدهای صنفی در طبقه دهم ساختمان از ادوات گرمایشی و سیم‌کشی غیرمجاز و غیراستاندارد منجر به حریق اعلام شده است.

گزارش کمیسیون عمران مجلس درباره بررسی علل حادثه پلاسکو در راستای تور سریلانکا نوروز 97 ماده 49 آیین‌نامه داخلی مجلس در صحن پارلمان قرائت شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *