پیگیری ویژه موضوع زمین خواری در کوه دماوند + کونته: از دست دادن ماتیچ، شکست بزرگی بود – سازمان حج و زیارت

خبرگزاری میزان: دادستان مرکز استان مازندران در رابطه با خبر منتشر شده مبنی بر زمین خواری در کوه دماوند از دستور ویژه به مدیرکل منابع طبیعی استان و حوزه قضایی بخش لاریجان خبرداد و گفت: بررسی لازم در این زمینه همراه با بازدید میدانی انجام و نتیجه اعلام شود
حجت الاسلام و المسلمین جعفری در رابطه با خبر منتشر شده مبنی بر زمین خواری در کوه دماوند از دستور ویژه به مدیرکل منابع طبیعی استان تعمیر لپ تاپ و رئیس حوزه قضایی بخش لاریجان خبرداد و گفت: بررسی لازم در این زمینه همراه با بازدید میدانی انجام و نتیجه به دادستانی مرکز استان اعلام شود.

وی افزود: نمایندگان جمعیت دوستداران دماوند به صورت حضوری، توضیحاتی را درباره احداث جاده دسترسی به قله و ایجاد ساخت و ساز غیرمجاز در قسمت شمالی دماوند توضیحاتی مطرح کردند.

خبرگزاری میزان: دادستان مرکز استان مازندران در رابطه با خبر منتشر شده تعمیرات گوشی مبنی بر زمین خواری در کوه دماوند از دستور ویژه به مدیرکل منابع طبیعی استان و حوزه قضایی بخش لاریجان خبرداد و گفت: بررسی لازم در این زمینه همراه با بازدید میدانی انجام و نتیجه اعلام شود.
 دادستان مرکز استان مازندران با بیان اینکه موضوع از سوی مرجع مذکور در حال پیگیری است، خاطرنشان کرد: به محض وصول نتیجه در صورتی که از سوی اشخاص اقدام غیرقانونی صورت گرفته باشد، بدون ملاحظه با متخلفین نمایندگی اپل برخورد خواهد شد.

——————-

ورزش سه: پس از جذب باکایوکو، عملا جایی برای ماتیچ در ترکیب اصلی چلسی وجود نداشت و این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت به جمع شاگردان مربی سابقش، مورینیو اضافه شود و شب گذشته مقابل رئال اولین بازی رسمی اش را برای یونایتد انجام داد

ورزش سه: پس از جذب باکایوکو، عملا جایی برای ماتیچ در ترکیب اصلی چلسی وجود نداشت و این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت به جمع تعمیرات 118 شاگردان مربی سابقش، مورینیو اضافه شود و شب گذشته مقابل رئال اولین بازی رسمی اش را برای یونایتد انجام داد. حال کونته، از دست دادن ماتیچ را شکستی بزرگ توصیف کرد.

کونته: از دست دادن ماتیچ، شکست بزرگی بود

او گفت:” ماتیچ خیلی خوب می‌داند که نظر من راجع به او چیست. به نظرم تعمیرات موبایل او بازیکن بسیار مهم، بسیار خوب و با کیفیتی بود ولی گاهی باید این بازار دیوانه وار را قبول کرد. گاهی هم باید تصمیمات سختی گرفت ولی از دست دادن او شکست بزرگی برای ما بود.”

ماتیچ به همراه چلسی، دو قهرمانی در سه فصل اخیر لیگ برتر کسب کرد و نقش تعیین کننده ای در هر دو قهرمانی داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *